Hakkımızda

Toysi Kids

Türkiye Dünyanın Önemli Pamuk Üreticilerinden Biri Olması Sebebiyle, Bebek Giyim Ticareti'nin Temelini Oluşturan Pamuktan Örme ve Örülmemiş Bebek Eşyaları ve Aksesuarları Üretiminde Doğal bir Rekabet Avantajına Sahiptir.

3.000 Yıl Öncesine Dayanan Tekstil Geçmişi olan Bursa ise, Günümüzde'de Tekstil ve Hazır Giyim Alanında Önemli Üretim Merkezlerinden Biridir. Türkiye'de Bebek ve Çocuk Giyim Üretiminde'de %80'İ Bursa'da Gerçekleştirilmektedir.

Toysi Kids, 1996 Yılında Başladığı Ticaret Hayatında Bebek ve Çocuk Giyim Üretiminde Yüksek Kalite Standartlarında Son Teknolojileri Kullanması, Yaratıcı Dizaynlar Yapması, Çalışanların Bilgi Birikim ve Yeteneği Sayesinde Bebek ve Çocuk Giyimi Sektöründe Her Geçen Gün Büyüyerek İlerlemektedir.
Firmamız Sektörün Esnek Üretim Yapısı Nedeniyle Değişen İhtiyaçlarına Rahatlıkla Uyum Sağlayabilmekte, Müşteri İsteklerine Hızlı Bir Biçimde Cevap Verebilmektedir.

Neden Toysi Kids

0-12 Yaş Grubuna Hitap Eden Ürünlerimiz %100 Yerli Kumaştan Üretilirken Çeşitlilik, Renk, Moda, Her Zevke Göre Tasarım ve İşçilik Kalitesi ile Üretilmektedir. Üretimde Kullandığımız Kumaşlar Kot, Kadife ve Gabardin Olup Piyasanın En Kaliteli ve İnsan Sağlığını Ön Planda Tutan Kumaşlardır.

İhracat Verilerimiz

Rusya 78%
Ukrayna 89%
Azerbeycan 45%
İran 65%

İnstagram'da Bizi Takip Edin

1996

Sektöre Giriş

2010

Üretim Yılı

2014

İhracat Başlangıcı

2016

Ürün Kapasitesi Arttırımı